django - en to uk translation catalogue (192 entries)

en:  By %(filter_title)s
uk: За %(filter_title)s

en: %(app)s administration
uk: Адміністрування %(app)s

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
uk[0]: %(count)s %(name)s був успішно змінений.
uk[1]: %(count)s %(name)s були успішно змінені.
uk[2]: %(count)s %(name)s було успішно змінено.
uk[3]: %(count)s %(name)s було успішно змінено.

en: %(counter)s result | %(counter)s results
uk[0]: %(counter)s результат
uk[1]: %(counter)s результати
uk[2]: %(counter)s результатів
uk[3]: %(counter)s результатів

en: %(full_result_count)s total
uk: %(full_result_count)s всього

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
uk: %(name)s з ID "%(key)s" не існує. Можливо, воно було видалене?

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
uk[0]: %(total_count)s обраний
uk[1]: %(total_count)s обрані
uk[2]: Усі %(total_count)s обрано
uk[3]: Усі %(total_count)s обрано

en: 0 of %(cnt)s selected
uk: 0 з %(cnt)s обрано

en: Action
uk: Дія

en: Action:
uk: Дія:

en: Add
uk: Додати

en: Add %(name)s
uk: Додати %(name)s

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Add another %(model)s
uk: Додати ще одну %(model)s

en: Add another %(verbose_name)s
uk: Додати ще %(verbose_name)s

en: Added {name} “{object}”.
uk: Додано {name} "{object}".

en: Added “%(object)s”.
uk: Додано "%(object)s".

en: Added.
uk: Додано.

en: Added:
uk: Додано:

en: Addition
uk: Додавання

en: Administration
uk: Адміністрування

en: All
uk: Всі

en: All dates
uk: Всі дати

en: Any date
uk: Будь-яка дата

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
uk: Ви впевнені, що хочете видалити %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Всі пов'язані записи, що перелічені, будуть видалені:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані %(objects_name)s? Всі вказані об'єкти та пов'язані з ними елементи будуть видалені:

en: Breadcrumbs
uk: Навігаційний рядок

en: Cannot delete %(name)s
uk: Не вдається видалити %(name)s

en: Change
uk: Змінити

en: Change %s
uk: Змінити %s

en: Change history: %s
uk: Історія змін: %s

en: Change my password
uk: Змінити мій пароль

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change selected %(model)s
uk: Змінити обрану %(model)s

en: Change:
uk: Змінено:

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
uk: Змінені {fields} для {name} "{object}".

en: Changed {fields}.
uk: Змінені {fields}.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
uk: Змінено "%(object)s" - %(changes)s

en: Changed:
uk: Змінено:

en: Clear all filters
uk: Очистити всі фільтри

en: Clear selection
uk: Скинути вибір

en: Click here to select the objects across all pages
uk: Натисніть тут, щоб вибрати об'єкти на всіх сторінках

en: Close
uk: Закрити

en: Confirm password:
uk: Підтвердіть пароль:

en: Currently:
uk: На даний час:

en: Database error
uk: Помилка бази даних

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Date:
uk: Дата:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete multiple objects
uk: Видалити кілька об'єктів

en: Delete selected %(model)s
uk: Видалити обрану %(model)s

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
uk: Видалити обрані %(verbose_name_plural)s

en: Delete?
uk: Видалити?

en: Deleted {name} “{object}”.
uk: Видалено {name} "{object}".

en: Deleted “%(object)s.”
uk: Видалено "%(object)s."

en: Deleted:
uk: Видалено:

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
uk: Видалення %(class_name)s %(instance)s вимагатиме видалення наступних захищених пов'язаних об'єктів: %(related_objects)s

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
uk: Видалення %(object_name)s '%(escaped_object)s' вимагатиме видалення наступних пов'язаних об'єктів:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
uk: Видалення %(object_name)s '%(escaped_object)s' призведе до видалення пов'язаних об'єктів, але ваш реєстраційний запис не має дозволу видаляти наступні типи об'єктів:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
uk: Видалення обраних %(objects_name)s вимагатиме видалення наступних захищених пов'язаних об'єктів:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
uk: Видалення обраних %(objects_name)s вимагатиме видалення пов'язаних об'єктів, але ваш обліковий запис не має прав для видалення таких типів об'єктів:

en: Deletion
uk: Видалення

en: Disable password-based authentication
uk: Вимкнути автентифікацію на основі паролю

en: Django administration
uk: Django адміністрування

en: Django site admin
uk: Django сайт адміністрування

en: Documentation
uk: Документація

en: Email address:
uk: Email адреса:

en: Empty
uk: Порожні

en: Enable password-based authentication
uk: Увімкнути автентифікацію на основі паролю

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
uk: Введіть новий пароль для користувача <strong>%(username)s</strong>.

en: Filter
uk: Відфільтрувати

en: Filter navigation items
uk: Фільтрувати навігаційні об'єкти

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
uk: Забули пароль? Введіть свою email-адресу нижче і ми відправимо вам інструкції по встановленню нового.

en: Go
uk: Вперед

en: Has date
uk: Має дату

en: Hide counts
uk: Приховати кількість

en: History
uk: Історія

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
uk: Натисність "Control" або "Command" на Mac-пристрої, щоб вибрати більше аніж один.

en: Home
uk: Домівка

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
uk: Якщо Ви не отримали електронного листа, переконайтеся, будь ласка, в зареєстрованій адресі і перевірте папку "Спам".

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
uk: Для виконання дії необхідно обрати елемент. Жодний елемент не був змінений.

en: Log in
uk: Увійти

en: Log in again
uk: Увійти знову

en: Log out
uk: Вийти

en: LogEntry Object
uk: Об'єкт журнального запису

en: Lookup
uk: Пошук

en: Models in the %(name)s application
uk: Моделі у %(name)s додатку

en: My actions
uk: Мої дії

en: New password:
uk: Новий пароль:

en: No
uk: Ні

en: No action selected.
uk: Дія не обрана.

en: No date
uk: Без дати

en: No fields changed.
uk: Поля не змінені.

en: No, take me back
uk: Ні, повернутись назад

en: None
uk: Ніщо

en: None available
uk: Немає

en: Not empty
uk: Непорожні

en: Objects
uk: Об'єкти

en: Page not found
uk: Сторінка не знайдена

en: Password change
uk: Зміна паролю

en: Password reset
uk: Перевстановлення паролю

en: Password reset confirmation
uk: Підтвердження перевстановлення паролю

en: Past 7 days
uk: Останні 7 днів

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
uk[0]: Будь ласка, виправте наведену нижче помилку.
uk[1]: Будь ласка, виправте наведені нижче помилки.
uk[2]: Будь ласка, виправте наведені нижче помилки.
uk[3]: Будь ласка, виправте наведені нижче помилки.

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
uk: Будь ласка, введіть правильні %(username)s і пароль для облікового запису персоналу. Зауважте, що обидва поля можуть бути чутливі до регістру.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
uk: Будь ласка, введіть ваш старий пароль, задля безпеки, потім введіть ваш новий пароль двічі для перевірки.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
uk: Будь ласка введіть ваш старий пароль, заради безпеки, після цього введіть ваш новий пароль двічі для верифікації коректності написаного.

en: Please go to the following page and choose a new password:
uk: Будь ласка, перейдіть на цю сторінку, та оберіть новий пароль:

en: Popup closing…
uk: Закриття спливаючого вікна

en: Recent actions
uk: Недавні дії

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove from sorting
uk: Видалити з сортування

en: Reset my password
uk: Перевстановіть мій пароль

en: Run the selected action
uk: Виконати обрану дію

en: Save
uk: Зберегти

en: Save and add another
uk: Зберегти і додати інше

en: Save and continue editing
uk: Зберегти і продовжити редагування

en: Save and view
uk: Зберегти і переглянути

en: Save as new
uk: Зберегти як нове

en: Search
uk: Пошук

en: Select %s
uk: Вибрати %s

en: Select %s to change
uk: Виберіть %s щоб змінити

en: Select %s to view
uk: Вибрати %s для перегляду

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
uk: Обрати всі %(total_count)s %(module_name)s

en: Select all objects on this page for an action
uk: Обрати всі об'єкти на сторінці для дії

en: Select this object for an action - {}
uk: Вибрати цей об'єкт для дії – {}

en: Server Error <em>(500)</em>
uk: Помилка сервера <em>(500)</em>

en: Server error
uk: Помилка сервера

en: Server error (500)
uk: Помилка сервера (500)

en: Set password
uk: Встановити пароль

en: Show all
uk: Показати всі

en: Show counts
uk: Показати кількість

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Site administration
uk: Адміністрування сайта

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
uk: Щось не так з інсталяцією бази даних. Запевніться, що певні таблиці бази даних були створені і що вона може бути прочитана певним користувачем.

en: Sorting priority: %(priority_number)s
uk: Пріорітет сортування: %(priority_number)s

en: Start typing to filter…
uk: Почніть писати для фільтру...

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
uk: Успішно видалено %(count)d %(items)s.

en: Summary
uk: Резюме

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
uk: Дякуємо за час, який був проведений сьогодні на сайті.

en: Thanks for using our site!
uk: Дякуємо за користування нашим сайтом!

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
uk: %(name)s "%(obj)s" був видалений успішно.

en: The %(site_name)s team
uk: Команда сайту %(site_name)s

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
uk: Посилання на перевстановлення паролю було помилковим. Можливо тому, що воно було вже використано. Будь ласка, замовте нове перевстановлення паролю.

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
uk: {name} "{obj}" було додано успішно.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
uk: {name} "{obj}" було змінено успішно. Ви можете додати інше {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
uk: {name} "{obj}" було змінено успішно.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
uk: {name} "{obj}" було змінено успішно. Ви можете додати інше {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
uk: {name} "{obj}" було змінено успішно. Нижче Ви можете редагувати його знову.

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
uk: Сталася помилка. Вона була відправлена адміністраторам сайту через email і має бути вирішена швидко. Дякуємо за ваше терпіння.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
uk: Ця дія <strong>увімкне</strong> автентифікацію на основі пароля для користувача.

en: This month
uk: Цього місяця

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
uk: Цей об'єкт не має історії змін. Напевно, він був доданий не через цей сайт адміністрування.

en: This year
uk: Цього року

en: Time:
uk: Час:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toggle navigation
uk: Увімкнути навігацію

en: Toggle sorting
uk: Сортувати в іншому напрямку

en: Toggle theme (current theme: auto)
uk: Перемкнути тему (поточна тема: автоматична)

en: Toggle theme (current theme: dark)
uk: Перемкнути тему (поточна тема: темна)

en: Toggle theme (current theme: light)
uk: Перемкнути тему (поточна тема: світла)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown content
uk: Невідомий зміст

en: User
uk: Користувач

en: View
uk: Переглянути

en: View %s
uk: Переглянути %s

en: View on site
uk: Дивитися на сайті

en: View selected %(model)s
uk: Переглянути обрану %(model)s

en: View site
uk: Дивитися сайт

en: Welcome,
uk: Вітаємо,

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
uk: На жаль, запрошену сторінку не знайдено.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
uk: Ми відправили вам інструкції для встановлення пароля, якщо обліковий запис з введеною адресою існує. Ви маєте отримати їх найближчим часом.

en: Yes
uk: Так

en: Yes, I’m sure
uk: Так, я впевнений

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
uk: Ви аутентифіковані як %(username)s, але вам не надано доступ до цієї сторінки.
    Ввійти в інший аккаунт?

en: You don’t have permission to view or edit anything.
uk: Ви не маєте дозволу переглядати чи редагувати будь-чого.

en: You may edit it again below.
uk: Ви можете відредагувати це знову.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
uk: Ви отримали цей лист через те, що зробили запит на перевстановлення пароля для облікового запису користувача на %(site_name)s.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
uk: Пароль встановлено. Ви можете увійти зараз.

en: Your password was changed.
uk: Ваш пароль було змінено.

en: action flag
uk: позначка дії

en: action time
uk: час дії

en: and
uk: та

en: change message
uk: змінити повідомлення

en: content type
uk: тип вмісту

en: entry | entries
uk[0]: запис
uk[1]: записи
uk[2]: записи
uk[3]: записи

en: log entries
uk: записи в журналі

en: log entry
uk: запис у журналі

en: object id
uk: id об'єкта

en: object repr
uk: представлення об'єкта (repr)

en: user
uk: користувач
